نسخه Select (Kaspersky Select Endpoint Security for Business)
با رشد سازمان شما، مقدار داده‌ها و اطلاعات برای محافظت افزایش یافته و کامپیوترها و سیستم‌های اطلاعاتی نیز همراه با آن رشد می‌کنند. شما نیاز به ابزار مناسب برای شناسایی و بستن آسیب پذیری‌ها، جلوگیری از تهدیدات در سیستم‌ها و ساده‌سازی وظایف مدیریت سیستم دارید. حفاظت چند لایه برگرفته از یک سیستم ترکیبی منحصر به فرد big data هوش مصنوعی، یادگیری ماشینی و تخصص انسانی است. مدیریت “امنیت گرانول” برای مدیریت و کنترل تمام مسائل امنیتی بدون نیاز به یک‌پارچه‌سازی اضافی و راه‌حل‌های مدیریت آسان است.
کسپرسکی بهترین تضمین را برای مشتریان ارائه می‌دهد، که این مهم به واسطه آزمایشات مستقل اثبات شده است. محصولات آزمایشگاه کسپرسکی بهترین، تست‌شده‌ترین و مطمئن‌ترین استانداردها را در جهان داراست که بالاترین میزان تشخیص در صنایع را دارا بوده و هست.

  KASPERSKY ENDPOINT SECURITY FOR BUSINESS SELECT تلفیقی است از فناوری‌های حفاظتی در سطح جهانی و سهولت مدیریت.
  ضد بدافزار برای ایستگاه‌های کاری (WORKSTATION)
  ابزار ضد بدافزار تقديرشده: لابراتوار کسپرسکی به واسطه اثربخشی فناوری‌های ضدبدافزاری خود در سراسر جهان شناخته شده است. KASPERSKY ENDPOINT SECURITY FOR BUSINESS SELECT در واقع ترکیبی است از جدیدترین فناوری‌های مبتنی بر امضا، پیشگیرانه‌ای که با کمک ابر کار می‌کنند و حفاظت ضدبدافزاری بسیار عالی را برای کسب و کار شما ایجاد خواهند کرد.
  آپدیت‌های مستمر بیشتر: لابراتوار کسپرسکی در مقایسه با بسیاری از فروشندگان محصولات حفاظتی، آپدیت پایگاه‌های داده‌ای بدافزاری خود را با تناوب بیشتری ارائه می‌دهد تا به کاربان خود این اطمینان را دهد که دربرابر جدیدترین تهدیدات نرم‌افزاری ایمن هستند. علاوه بر این کسپرسکی با استفاده از امضای مبتنی بر الگو، نرخ تشخیص ابزارهای ارائه شده خود را ارتقاء بخشیده و در عین حال حجم آپدیت‌های امضای دریافت شما توسط سیستم شما را نیز کم می کند. کسپرسکی با بهینه‌سازی آپدیت‌های مذكور به کاربران خود کمک می‌کند که حجم بار وارده بر منایع پردازشی خود را به حداقل میزان ممکن برسانند.
  سیستم تشخیص فوری (UDS): پایگاه داده‌های سیستم تشخیص فوری لابراتوار کسپرسکی حتی پیش از رؤیت یک امضای بدافزاری جدید با اطلاعات مربوط به بدافزار تازه کشف شده به روزرسانی می‌شود تا حتی زودتر از زمان لازم به تهدیدات جدید واکنش نشان دهند.
  دیدبان سیستم: پس از اجرای یک برنامه روی یکی از سیستم‌های شما، قابلیت دیدبان سیستم کسپرسکی کار تحلیل رفتار برنامه را آغاز می‌کند و چنانچه با رفتار مشکوکی روبرو شود، آن را مسدود کرده و چنانچه هرگونه رفتار مخربی انجام گرفته باشد این امکان برای شما فراهم خواهد بود تا پیش از وقوع هر مشکلی، سیستم را به وضعیت اولیه‌اش برگردانید.
  آلودگی‌زدایی فعال: فناوری آلودگی‌زدایی پویای کسپرسکی از پایین‌ترین سطوح یک سیستم‌عامل وارد عمل می‌شود و موارد مخرب را خنثی می‌کند.
  حفاظت در سطوح پیشرفته‌تر: فناوری آلودگی‌زدایی فعال کسپرسکی برای حفاظت از سیستم شما دربرابر کدهای مخرب کار خود را از پایین‌ترین سطوح سیستم‌عامل آغاز می‌کند.
  حفاظت با کمک ابر: میلیون‌ها کاربر راضی علاقمندی خود را برای فعال نمودن شبکه امنیتی مبتنی بر ابر کاسپرسکی (KSN) و جمع‌آوری اطلاعات در رابطه با بدافزارهای بالقوه و رفتارهای مشکوک در سیستم‌هایشان اعلام نمودند. به این ترتیب کسپرسکی می‌تواند امکان واکنش به مراتب سریع‌تری را به تهدیدات جدید برای تمامی مشتریان خود فراهم نماید. تست‌های انجام گرفته توسط شرکت‌های ثالث نشان از آن دارد که شبکه امنیتی کسپرسکی می‌تواند تنها در 02/0 ثانیه وارد عمل شده و به تهدیدات پاسخ دهد. علاوه بر این، این جمع‌آوری اطلاعات به صورت درلحظه منجر به کاهش خطر تشخیص‌های نادرست خواهد شد.
  سیستم پیشگیری از مزاحمت مبتنی بر میزبان با فایروال شخصی (HIPS): فایروال پیشرفته کسپرسکی با کنترل ترافیک ورودی و خروجی از باند بر اساس نوع پارمترهای انتخابی (شامل پورت، آدرس آی‌پی یا برنامه) کاربران را در حفاظت از سیستم‌هایشان دربرابر حملات هکرها یاری می دهد.
  مسدودکننده حملات شبکه: مسدودکننده حملات شبکه کسپرسکی قادر است فعالیت‌های مشکوک در شبکه کاری شما را شناسایی و رهگیری کرده و سپس براساس معیارهای از پیش تعریف شده به آنها واکنش دهد.
  ابزار سلکت کسپرسکی حفاظت لازم را برای پلتفرم‌های زیر ایجاد می‌کند: مک، لینوکس و ویندوز از جمله ویندوز 10 با این حال یادآور می‌شود که تمامی ویژگی‌های ذکر شده برای تمامی پلتفرم‌های موجود نمی‌باشد.
  ضدبدافزار برای فايل سرورها: ضدبدافزار برای محیط فايل سرورها با پلتفرم‌های متعدد. KASPERSKY ENDPOINT SECURITY FOR BUSINESS SELECT حفاظت ضدبدافزاری پیشرفته‌ای را برای سرورهای مبتنی بر ویندوز، لینوکس، ناول نت‌ور یا فری بی‌اس‌دی (FREEBSD) فراهم می‌کند. این ابزار با بهره‌گیری از یک موتور آنتی‌ویروس پیشرفته و قابلیت اسکن بهینه‌سازی‌شده به کاربران خود کمک می‌کند بی‌آنکه اثر قابل توجهی بر عملکرد سیستم‌هایشان وارد شود، از آنها دربرابر هرگونه بدافزار حفاظت نمایند. این برنامه همچنین قابلیت آن را دارد که از سرورهای ترمينال (سیتریکس یا مایکروسافت) حفاظت کرده و روی سرورهای خوشه‌ای نیز قابل اجرا می‌باشد.
  حفاظت کامل: اگر سیستم شما بد کار می‌کند یا وادار به خاموش شدن می‌شود، می توانید از فناوری‌های حفاظتی و ضدبدافزاری کاسپرسکی بهره ببريد که به طور خودکار و با ری‌استارت شدن سیستم مجددا اجرا می‌شوند.
  مدیریت آسان و گزارش‌دهی منعطف: ابزارهای مدیریتی کاربرپسند و سیستم‌های ساده گزارش‌دهید کسپرسکی بهبود امنیت را برای شما ساده‌تر می کند و در عین حال می‌توان زمان کمتری را برای مدیریت و ارائه گزارش صرف نمایید.
  پشتیبانی از مجازی‌سازی: راهکار امنیت سرور کسپرسکی موفق به دریافت گواهی VMware Ready شده است.
  امنیت موبايل
  ضدبدافزار موبايل: Kaspersky Endpoint Security for Business SELECT امنیت بسیار خوبی را برای ابزارهای سیار ایجاد می‌کند که این قابلین نیز از طریق فناوری‌های مبتنی بر امضا، پیشگیرانه و مبتنی بر ابر آن امکان‌پذیر خواهد بود. با استفاده از این فناوری‌ها، کاربران می‌توانند تک‌تک فایل‌ها، برنامه‌ها فایل‌های ضمیمه ایمیلی و رسانه‌ای را اسکن نموده و در عین حال، شبکه امنیت کسپرسکی هم فناوری‌های مبتنی بر ابری را در اختیارتان قرار خواهد داد تا از شما دربرابر تهدیدات نوظهور جدید حفاظت نماید.
  حفاظت کامل: اگر سیستم شما بد کار می‌کند یا وادار به خاموش شدن می‌شود، می توانید از فناوری‌های حفاظتی و ضدبدافزاری کاسپرسکی بهره ببريد که به طور خودکار و با ری‌استارت شدن سیستم مجددا اجرا می‌شوند.
  کنترل برنامه برای ابزارهای سیار: ابزار Kaspersky Endpoint Security for Business SELECT این امکان را در اختیارتان قرار می‌دهد تا انتخاب کنید که کدام برنامه‌ها اجازه اجرا شدن روی ابزارهای سیار دارای دسترسی به شبکه شرکت را بیابند. برای این منظور می توانید یک مجوز پیش‌فرض را انتخاب نمایید که به تمامی برنامه‌های ذکر نشده در لیست سیاه اجازه اجرا شدن می‌دهد یا در مقابل یک سیاست نفی پیش‌فرض را انتخاب نمایید که به تمامی برنامه‌های ذکر نشده در لیست سفید امکان اجرا نمی‌دهد. علاوه بر این قابلیت تشخیص خودکار روت یا جیل برک کردن حوادث نیز برای کاربران موجود می‌باشد.
  رمزنگاری: محصول Kaspersky Endpoint Security for Business SELECT برای حفاظت از داده‌های شما در صورت هرگونه دسترسی غیرقانونی به فایل‌ها، دارای قابلیت رمزنگاری برای ابزاهای سیار می‌باشد. با استفاده از قابلیت رمزنگاری در سطح فایل یا فولدر کاربران می‌تواند تک‌تک فایل‌ها یا فولدرها را برای ابزارهای مبتنی بر iOS رمزنگاری کرده یا یک دیسک کامل و حتی تک‌تک پارتیشن‌های آن را رمزنگاری نمایند.
  ظرفیت‌سازی: چنانچه در محل کار شما نیز سیاست استفاده از ابزارهای شخصی در محیط کار (BYOD) اعمال می شود، می‌توانید با استفاده از ابزار SELECT ظرفيت جداگانه‌ای را در داخل ابزارهای سیار ایجاد نمایید تا از این طریق بتوانید داده‌های شخصی را از داده‌های شرکت تفکیک نموده و در فضاهای جداگانه‌ای ذخیره نمایید. علاوه بر این می‌توانید قابلیت رمزنگاری خودکار را نیز در داخل این فضا ایجاد کنید و دسترسی یا عدم دسترسی برنامه‌های خاص به منابع مختلف موجود در آن ابزارها را تحت کنترل خود درآورید.
  قابليت‌های سیار ضدسرقت: چنانچه یکی از ابزارهای سیار یاد شده مفقود و یا سرقت شود می‌توانید با استفاده از ابزار سلکت از راه دور وسیله مورد نظر را قفل نموده و مکان تقریبی آن را یافته و اطلاعات شرکت را از حافظه دستگاه پاک کنید. چنانچه سیم کارت موجود در ابزار سرقت شده توسط سارقین عوض شده باشد هم می‌توانید با استفاده از قابلیت SIM Watch ابزار سلکت شماره تلفن جدید آن ابزار را دریافت نمایید و به این ترتیب باز هم این امکان را خواهید داشت تا از تمامی قابلیت‌های ضد سرق برنامه سلکت از راه دور بهره‌مند شوید.تنها برای پلتفرم‌های موبایل مشخص شده در لیست موارد پشتیبانی شونده شرکت کسپرسکی موجود می‌باشد. برخی از پلتفرم‌های موبایل پشتیبانی شونده امکان استفاده از تمامی قابلیت‌ها را ندارند.
  مدیریت ابزارهای سیار
  کارایی مدیریتی گسترده: توانمندی‌های مدیریتی ابزار سلکت برای تک تک ابزارهای سیار (که از اکتیو دایرکتوری، Microsoft Exchange ActiveSync، و سرور MDM اپل پشتیبانی می‌کند) اعمال امنیت سیار و کنترل آن را برای شما ساده‌تر خواهد کرد.
کاربران برنامه سلکت می‌توانند امنیت ابزارهای سیار خود را تنظیم نموده و هم به صورت بیسیم و هم از طریق پی‌سی آن را برای سایر ابزارها نیز اعمال نمایند. علاوه براین می‌توان کامل شدن فرایند دانلود امنیت توسط کاربران را تحت نظر گرفت و در مرحله بعد مانع از دسترسی ابزارهای حفاظت نشده به سیستم‌ها و داده‌هایشان شد. تنها برای پلتفرم‌های موبایل تعیین شده در لیست کسپرسکی موجود می‌باشد. برخی از پلتفرم‌های پشتیبانی شونده امکان استفاده از تمامی قابلیت‌ها را ندارند.
  کنترل‌ها (برنامه، ابزار، وب)

 • کنترل برنامه: با استفاده از قابلیت‌های کنترل منعطف برنامه کابران می‌توانند کنترل تمامی برنامه‌هایی که روس سیستم‌هایشان اجرا می‌شوند را در اختیار بگیرند.
 • تهیه لیست سفید به شیوه پویا: قابلیت کنترل برنامه از طریق سرویس فعال تهیه لیست سفید کسپرسکی (که برنامه از طریق آن وضعیت امنیتی برنامه‌های مرسوم را ارزیابی می‌کند تا اطمینان یابد که استفاده از آنها خطری را متوجه شبکه نمی‌کند) پشتیبانی می شود. در حال حاضر لابراتوار کسپرسکی تنها شرکتی است که آزامایشگاه لیست سفید مختص به خود را دارد. این آزمایشگاه مسئولیت نظارت بر تمامی فرآیندهای مربوط به تهیه لیست سفید و به روزرسانی مستمر پایگاه داده‌ای مربوط به آن با جزئیات برنامه‌های اصلی را بر عهده دارد. کسپرسکی آپدیت های مربوط به لیست سفید را از طریق فضاي ابري و با استفاده از شبکه امنیتی کسپرسکی در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد و به همین دلیل این امکان برای آنها فراهم خواهد بود تا از جدیدترین اطلاعات مربوط به این لیست باخبر شوند.
 • کنترل ابزارها: کاربران به سادگی و بدون هیچگونه مانعی خاصی می‌توانند ابزارهای خود را به سیستم شما متصل نمایند و به همین دلیل لازم است مطمئن شوید که تنها ابزارهای مجاز برای انجام فرایندهای دارای مجوز مورد استفاده قرار می‌گیرند. قابلیت‌های کنترل ابزار کسپرسکی به شما امکان می‌دهند.
 • وب را تحت کنترل درآورید: با استفاده از قابلیت‌های کنترل وب کسپرسکی کاربران می‌توانند به سادگی فعالیت‌های مرورگر وب یک کاربر مشخص را بر حسب گروه، محتوی، یا نوع داده تحت نظر گرفته و آن را فیلتر کنند. علاوه بر این این امکان نیز فراهم خواهد بود که فعالیت‌های کاربران روی وبسایت‌های معین و یا سایت‌های متعلق به یک گروه خاص (مثلا شبکه‌های اجتماعی، سایت‌های بازی آنلاین یا وبسایت‌های شرط‌بندی) مجاز، ممنوع، محدود یا تحت نظر باشد تا بهره‌وری نیروهای کاری حفظ شود و مطمئن شوید که امکان دسترسی به سایت‌های نامناسب یا آلوده از طریق شبک شرکت امکان‌پذیر نمی‌باشد.

  کنسول مدیریت یکپارچه: تمامی قابلیت‌های درنظر گرفته شده برای Kaspersky Endpoint Security for Business SELECT از طریق یک کنسول مدیریتی متمرکز موسوم به مرکز امنیت کسپرسکی (Kaspersky Security Center) قابل کنترل و مدیریت می‌باشند. بنابراین کنسولی با کاربری ساده در ختیارتان قرار خواهد گرفت که امکان مدیریت دقیق امنیت در کل شبکه آی‌تی سازمان شما را فراهم خواهد کرد. مرکز امنیت کسپرسکی همچنین از محیط‌های مجاز نیز پشتیبانی می‌کند. این کنسول نخست شبکه شما را اسکن کرده و به طور خودکار ماشین‌های میزبان مجازی و پلتفرم‌های مجازی آنها از جمله VMware و Citrix را شناسایی می‌کند و پس از آن مدیران شبکه می‌توانند سیاست‌های جدیدی را برای ماشین‌های مجازی آنها تعریف کنند.
  برنامه‌های داخلی: برنامه‌های موجود در ابزار امنیت کسپرسکی به شرح زیر می‌باشند:

 •     Kaspersky Security Center (شامل مدیریت سیستم‌ها و مدیریت ابزارهای سیار و امنیت‌ آنها)
 •     Kaspersky Endpoint Security (برای ویندوز)
 •     Kaspersky Endpoint Security (برای لینوکس)
 •     Kaspersky Endpoint Security (برای مک)
 •     Kaspersky Endpoint Security (برای Novell NetWare)
 •     Kaspersky Endpoint Security (برای فایل سرور لینوکس)
 •     Kaspersky Endpoint Security (برای نسخه Enterprise ویندوز سرور)
 •     Kaspersky Endpoint Security (برای موبایل)

در حال تکمیل اطلاعات

در حال تکمیل اطلاعات

در حال تکمیل اطلاعات

در حال تکمیل اطلاعات