نسخه دسکتاپ مک

از آن‌جا که امنیت آنتی‌ویروس eScan برای Mac، با تکنولوژی‌های نوین مجهز شده، استفاده از حافظه کامپیوتر و منابع را در حداقل نگه می‌دارد، حال آن‌که حفاظتی جامع ارائه می‌دهد. استفاده آسان و نصب ساده دارد. رفتار برنامه‌های مشکوک را تشخیص داده و به کاربر هشدار می‌دهد، بنابراین در برابر تهدیدات کمتر از یک روز حفاظت ایجاد می‌کند. همچنین بلاک کردن دستگاه‌های ذخیره‌سازی مبتنی بر USB را فراهم می‌کند، در نتیجه از سرقت اطلاعات و انتقال ویروس‌ها، تروجان‌ها یا هر نرم‌افزار مخرب دیگری جلوگیری می‌کند. به علاوه، به صورت خودکار بروزرسانی به همان خوبی انجام این کار به صورت دستی و به همراه ارائه گزارشات و ثبت وقایع گسترده می‌کند.

  رابط کاربری گرافیکی مرسوم و آسان برای استفاده
با وجود امنیت آنتی ویروس eScan برای Mac، شما یک رابط گرافیکی کاربرپسند دارید که به‌طور خاص متناسب با مسیر تکنولوژی‌های پدیدار شده طراحی شده است. طراحی بصری آن هم برای مبتدیان و هم کاربران متخصص مناسب است.

  حفاظت آنی موثر
امنیت آنتی‌ویروس eScan برای Mac، با وجود فناوری‌های نوین و پیشرفته خود، در برابر ویروس‌ها ودیگر تهدیدات امنیتی بر مبنای اصول زمان واقعی نظارت کرده و حفاظت ایجاد می‌کند. کامپیوتر مبتنی بر Mac شما را از آلودگی‌ها ایمن نگه می‌دارد و از پخش شدن نرم‌افزارهای مخرب نسل جدید جلوگیری می‌کند. زمانی که فایل‌ها و فولدرها قابل دسترسی می‌باشند و یا اجرا می‌شوند، در برابر نرم‌افزارهای مخرب و سایر تهدیدات امنیتی بر مبنای اصول زمان واقعی از آن‌ها حفاظت می‌کند. همچنین امنیت آنتی‌ویروس eScan برای Mac، فایل‌هایی را که از طریق اینترنت دانلود می‌شوند یا از طریق شبکه به سیستم Mac شما انتقال می‌یابند را اسکن می‌کند.

  اسکن مبتنی برتقاضای سریعتر
آنتی‌ویروس eScan برای Mac ، اسکن سریعتر سیستم شما را تسهیل می‌کند و بر روی منابع سیستم بسیار سبک است. این مورد تضمین می‌کند که حتی در زمانی که eScan اسکن درخواستی فایل‌ها/پوشه‌هایی را که شما به آن‌ها دسترسی دارید یا روی سیستمتان کپی می‌کنید را انجام می‌دهد، کامپیوتر شما کند نخواهد شد. شما را قادر می‌سازد که فایل‌ها/پوشه‌های مختلف سیستمتان را انتخاب کرده و برای شناسایی ویروس آن‌ها را اسکن کنید. شما می‌توانید هر پوشه یا فایل، همه کامپیوترتان، دایرکتوری‌های سیستم و پردازش‌های در حال اجرا را برای شناسایی ویروس‌های مستقر در حافظه انتخاب و اسکن کنید.

  اسکن برنامه ریزی شده
آنتی‌ویروس eScan برای Mac ، به شما گزینه‌ای برای اسکن برنامه‌ریزی‌شده ارائه می‌دهد که بدون ایجاد وقفه در محیط کار فعلی شما، به‌صورت یکپارچه در پس‌زمینه اجرا خواهد شد. این قابلیت اسکن برنامه‌ریزی‌شده را برای فایل‌ها / پوشه‌های انتخاب شده و یا کل سیستم در دوره‌های زمانی برنامه ریزی شده انجام می‌دهد، در نتیجه بهترین محافظت در برابر تهدیدات امنیتی را به شما ارائه می‌دهد.

  پشتیبانی فنی آنلاین و رایگان (24 ساعته در 7 روز هفته)
eScan، پشتبانی فنی آنلاین رایگان 24*7 خود را از طریق پست الکترونیک، گفتگوی زنده، و انجمن‌ها به همه مشتریان خود توسط کارشناسان ساعت‌گرد ارائه می‌دهد.

  اسکن اکتشافی قدرتمند برای ایجاد حفاظت بلادرنگ
آنتی‌ویروس eScan برای Mac، با الگوریتم‌های بسیار پیچیده اکتشافی تجهیز شده است، که به تشخیص ویروس‌های ناشناخته‌ای که به طور مداوم توسط نویسندگان نرم‌افزارهای مخرب منتشر می‌شوند، می‌پردازد. eScan، فایل‌ها / پوشه‌ها و دانلودهای اینترنت را اسکن می‌کند. رفتارهای مشکوک برنامه‌های کاربردی را تشخیص داده و به کاربر در مورد آن‌ها هشدار می‌دهد، در نتیجه حفاظت دربرابر تهدیدات صفر روزه را فراهم می‌کند.

  کنترل آنی USB / FireWire
آنتی‌ویروس eScan برای Mac، بطور موثری در برابر انتقال آلودگی از طریق DVD-ROM/CD-ROM یا دستگاه‌های ذخیره‌سازی قابل حمل مبتنی بر USB مانند درایوهای فلش، درایوهای خودکاری، دیسک سخت‌های قابل حمل زمانی که به کامپیوتر متصل می‌شوند، حفاظت بلادرنگ ارائه می‌دهد.

  امنیت موثر نقطه پایانی
آنتی‌ویروس eScan برای Mac، مسدود کردن دستگاه‌های ذخیره‌سازی مبتنی بر USB را ممکن می‌سازد، در نتیجه از سرقت اطلاعات و انتقال ویروس‌ها، تروجان‌ها و یا هر نرم‌افزار مخرب دیگری جلوگیری می‌کند.

  بروز رسانی‌های ویروس به صورت دستی و خودکار
ویروس‌های جدید هر روز ظاهر می‌شود، به روز رسانی‌ها، واکسن‌هایی هستند که آن‌ها را شناسایی و حذف می‌کنند. امنیت آنتی‌ویروس eScan برای Mac، در فواصل منظم آخرین به روز رسانی‌های تعریف ویروس را از اینترنت بررسی م‌کند، در نتیجه دربرابر حملات آخرین نرم‌افزارهای مخرب از سیستم شما محفاظت می‌کند. این قابلیت با استفاده از یک پروکسی سرور یا از طریق اتصال مستقیم به اینترنت که در موارد مورد نیاز قابلیت تنظیم است، دانلود به روز رسانی‌ها را فراهم می‌کند.

در حال تکمیل اطلاعات

در حال تکمیل اطلاعات

در حال تکمیل اطلاعات