نسخه اندرویدی موبایل

سیستم‌عامل اندروید در حال حاضر بیشترین کاربری را در بین مصرف‌کنندگان دارد و همین امر موجب شده که این سیستم‌عامل و برنامه‌های مرتبط با آن بیشتر در معرض فایل‌های مخرب قرار گیرد. به همین دلیل اطلاعات مهم موجود در دستگاه بیشتر در معرض خطر قرار می‌گیرد. به همین منظور جهت حصول اطمینان کاربران، شرکت eScan اقدام به طراحی نرم‌افزار امنیتی برای کاربران آندرویدی نموده است که امنیت آن‌ها را بسیار بیش از پیش بالا می‌برد.

  ضد سرقت
امنیت موبایل eScan برای آندروید، در مسدود کردن، پاک‌کردن داده‌ها، تماشای سیم کارت، و تعیین محل تلفن شما از طریق یابنده GPS به شما کمک می‌کند. با وجود ویژگی ضدسرقت، eScan حفاظت کامل از دسترسی‌های ناخواسته در زمانی که تلفن شما گم یا دزدیده شده است را تضمین می‌کند.

  فیلتر تماس‌ها و پیامک‌ها
امنیت موبایل eScan برای آندروید، به کاربر این امکان را می‌دهد تا از طریق ویژگی‌های لیست سفید و سیاه خود، تماس‌های دریافتی و پیامک‌ها را (با توجه به مشخص کردن شماره) براساس عبارات خاص و کلمات کلیدی مسدود کند. براساس ویژگی لیست سفید، فقط پیامک‌ها و تماس‌هایی که وارد لیست سفید شده‌اند می‌توانند وارد دستگاه شوند و بقیه تماس‌ها و پیامک‌ها بلاک می‌شوند. براساس ویژگی لیست سیاه، تمام پیامک‌ها و تماس‌ها دریافت می‌شوند به جز آن‌هایی که به لیست سیاه معرفی شده‌اند.

  حفاظت در وب و کنترل توسط والدین به طور موثر
امنیت موبایل eScan برای آندروید، با استفاده از ویژگی‌های حفاظت در وب و کنترل والدین، وب‌گردی را برای کاربر بسیار ایمن و آسان نموده است به طوری که یک لایه اضافه امنیتی بر روی سیستم‌عامل آندروید دستگاه ایجاد می‌کند. زمانی که کاربر از مرورگر پیش فرض آندروید استفاده می‌کند، وب سایت‌هایی را که کاربر مشاهده می‌کند را تشخیص داده و به صورت آنی وب سایت‌های فیشینگ و آلوده‌شده توسط کدهای مخرب را بلاک می‌کند، بنابراین دستگاه موبایل آندرویدی شما را در برابر تهدیدات سایبری ایمن نگاه می‌دارد. به علاوه دسترسی به سایر مرورگرهای نصب شده بر روی دستگاه را محدود می‌کند. برای اجتناب از تهدیدات و آلودگی‌ها، کاربر اجازه دسترسی به سایر مرورگرهای نصب‌شده بر روی دستگاه را ندارد.

  راهنمای حفظ حریم خصوصی
امنیت موبایل eScan برای آندروید، شامل راهنمای حفظ حریم خصوصی است که لیست کاملی از برنامه‌هایی که از اجازه دستگاه استفاده می‌کنند را در یک فرمت طبقه بندی شده ارائه می‌دهد. این امکان به شما در بررسی سطح امنیتی تمام برنامه‌های نصب شده به شما کمک می‌کند.

  کنترل برنامه پیشرفته
امنیت موبایل eScan برای آندروید، با این قابلیت دسترسی‌های مجاز را برای برنامه‌های کاربردی ایجاد می‌کند. بدین صورت که به طور پیش‌فرض تمام برنامه‌هایی که دانلود می‌شوند مسدود شده و کاربر فقط با وارد کردن رمز مخصوص آنتی ویروس eScan می‌تواند به این برنامه‌ها دسترسی داشته باشد.

  پشتیبان‌گیری از دفترچه تلفن و پیامک‌ها و بازیابی آن‌ها
امنیت موبایل eScan برای آندروید، به آسانی یک نسخه پشتیبان از مخاطبان موجود در گوشی و پیامک‌های آن‌ها بر روی کارت حافظه تهیه می‌کند تا در زمانی که دستگاه در معرض فایل‌های مخرب قرار گرفت و صدمه دید، بتوان از آن‌ها استفاده کرد.

  اسکن آنی موثر
نرم‌افزار امنیتی eScan برای آندروید، امکان حفاظت از دستگاه کاربر را در برابر بدافزارها، تروجان‌ها و دیگر تهدیدات امنیتی سایبری فراهم می‌کند. این کار به طور خودکار توسط خود نرم‌افزار انجام می‌شود به طوری که پس از نصب و یا دانلود هر برنامه روی هر دستگاه اسکن را بر روی آن فایل انجام می‌دهد تا از آلوده‌شدن سیستم به طور ناخواسته جلوگیری نماید.

  اسکن برنامه ریزی شده
امنیت موبایل eScan برای آندروید، تسهیلات اسکن برنامه‌ریزی‌شده برای دستگاه موبایل آندرویدی را ارئه می‌دهد‌، بنابراین بهترین حفاظت در برابر تهدیدات امنیتی را ارئه می‌دهد. اسکن‌های برنامه‌ریزی‌شده را برای همه فایل‌ها / دایرکتوری‌ها در حافظه داخلی و خارجی یا دستگاه داخلی در زمان‌های موردنظر در پس زمینه اجرا می‌کند. با یک اسکن برنامه‌ریزی‌شده به طور مداوم دستگاه کاربر را مورد بررسی قرار می‌دهد.

  رابط کاربری گرافیکی (GUI) کاربرپسند
امنیت موبایل eScan برای آندروید، دارای یک صفحه کاربری ساده و مناسب برای کاربران حرفه‌ای و تازه کار می‌باشد. این نسخه بسیار سبک بوده و حافظه بسیار کمی از دستگاه شما را اشغال می‌کند. با تمامی این تفاسیر می‌توان نتیجه گرفت این آنتی‌ویروس بسیار سبک بوده و در عملکرد دستگاه شما تاثیری نمی‌گذارد.

  پشتیبانی فنی آنلاین و رایگان 24x7
eScan امکان پشتیبانی فنی رایگان 24x7 را برای کاربران خود دارد و کاربران می‌توانند از طریق گفتگو (آنلاین)، پست الکترونیکی و شماره تلفن با کارشناسان ما در ارتباط باشند.

 

 

در حال تکمیل اطلاعات

در حال تکمیل اطلاعات

در حال تکمیل اطلاعات