نسخه دسکتاپ لینوکس

آنتی‌ویروس eScan برای کامپیوترهای رومیزی لینوکسی، یک نرم‌افزار پیمایش ویروس قابل اعتماد برای ماشین‌های لینوکسی است، که از ماشین شما در برابر ویروس‌ها و سایر تهدیدات محافظت می‌کند، در نتیجه یک راه حل امنیتی ضدویروس کامل و ایمن به شما ارائه می‌دهد.

  اسکنر مبتنی برتقاضای سریعتر
اسکنر درخواستی سریعتر و جدید eScan، منجر به اسکن های سریعتر می‌شود و بر روی منابع سیستم بسیار سبک است. اسکن دایرکتوری انتخاب شده، هارد دیسک محلی و اسکن دایرکتوری home را تسهیل می‌سازد. همچنین اسکن حافظه را تسهیل می‌سازد. از خط فرمان و رابط گرافیکی کاربری تشکیل شده است.

  اسکن برنامه‌ریزی‌شده
محصول eScan برای کامپیوترهای رومیزی، سازماندهی برنامه زمان‌بندی برای بررسی دایرکتوری خاص یا هارددیسک محلی را تسهیل می‌کند. همچنین گزینه‌ای برای اسکن بر اساس اصول پایه مثل یک‌بار، ساعتی، روزانه، هفتگی، ماهیانه را فراهم می‌دارد. تنظیماتی مجزا برای اسکن برنامه‌ریزی شده دارد.

  اسکن اکتشافی
موتور اسکن اکتشافی و پیچیده eScan، میتواند در حدود بیش از 120000ویروس که بطور مداوم در حال انتشار هستند را شناسایی کرده و از کاربر در مقابل تهدیدات کمتر از یک روز محافظت کند.

  اسکن مجازی
این برنامه می‌تواند تمام انواع فایل‌ها از قبیل فایل‌های زیپ شده و آرشیوی را به‌ صورت مجازی اسکن کرده، از این رو محافظت بهتری فراهم کند.

  عملیات آماده چندگانه برای ویروس کشف‌شده
زمانی که ویروس‌ها شناسایی می‌شوند، می‌توانید اقدامات از پیش تعریف شده را اجرا کنید. این اقدامات شامل شناسایی فایل‌های آلوده، قرنطینه کردن، حذف فایل آلوده، تغییر نام آن، پذیرفتن عکس العمل کاربران و غیره می‌باشد.

  شناسایی ویروس پنهان
eScan برای شناسایی ویروس‌های پنهان داخل دنباله اطلاعاتی فایل‌ها را بازخوانی می‌کند.

  بروزرسانی‌های خودکار
eScan این امکان را دارد که بطور خودکار آپدیت‌ها را مطابق با برنامه زمان‌بندی که شما می‌توانید تنظیم کنید، دانلود کند. این قابلیت در برابر آخرین تهدیدات امنیتی از کامپیوتر شما محافظت می‌کند.

  وضعیت آنتی‌ویروس
آنتی‌ویروس eScan برای لینوکس دارای یک منو است که اطلاعات مهمی ارائه می‌دهد، از قبیل تاریخی که امضاهای ویروس دانلود شده اند، نسخه موتور آنتی‌ویروس eScan، تعداد کلی ویروس‌هایی که می‌توانند حذف شوند.

  اسکن فایل‌ها و پوشه‌ها
eScan شما را قادر می‌سازد که موضوعات مختلفی را در سیستم‌تان انتخاب کرده و برای شناسایی ویروس آن‌ها را اسکن کنید. شما می‌توانید هر فایل یا دایرکتوری، همه کامپیوترتان، دایرکتوری‌های موجود در سیستمتان، و همچنین پردازش‌های درحال اجرا را انتخاب کرده و برای شناسایی ویروس‌های مستقر در حافظه آن‌ها را اسکن کنید.

  تنظیم طریقه برخورد با فایل‌های آلوده
زمانی که فایل‌های آلوده شناسایی می‌شوند، شما می‌توانید رفتاری که باید انجام شود را تنظیم کنید. این رفتارها می‌توانند شامل رفتارهای از پیش تعریف‌شده از قبیل تغییر نام فایل آلوده، قرنطینه‌کردن آن در یک دایرکتوری خاص، تمیز کردن فایل و اگر عمل نکرد، تغییر نام یا حذف فایل و ... می‌باشد. قابلیت دیگر این است که شما می‌توانید انواع مشخصی از فایل را برای اسکن انتخاب کنید. انواع مختلف فایل مثل بسته‌بندی‌شده، پایگاه داده‌های ایمیل، بایگانی شده، ایمیل ساده، فایل‌های بایگانی شده که به صورت خود به خودی استخراج می‌شوند.

  دانلود بروزرسانی‌ها
ویروس‌های جدید هر روز ظاهر می‌شوند، آپدیت‌ها، واکسن‌هایی هستند که آن‌ها را تشخیص داده و حذف می‌کنند. eScan می‌تواند به گونه‌ای تنظیم شود که بروزرسانی‌ها را از سایت‌های دانلود رایگان MicroWorld دانلود کند.

  زمان‌بندی کردن برای اسکن
شما می‌توانید برای اسکن خودکار سیستمتان در یک زمان معین یک برنامه زمان‌بندی تنظیم کنید. زمانی که ویروس آلوده‌کننده فایل‌ها شناسایی می‌شود، رفتارهایی که شما از قبل انتخاب کرده‌اید اجرا می‌شوند.

  مشاهده گزارش وقایع eScan
eScan یک گزارش عملیات جامع از فعالیت آنتی‌ویروس ایجاد می‌کند. گزارش وقایع، تاریخ و زمان انجام اسکن، به همراه مسیر و نام موضوعات اسکن شده را نشان می‌دهد.

  • DEB Package (32 bit)      Version -7.0.21     MD5 -d1c640245b53fc6912c5156bd0cb755b 
  • DEB Package (64 bit)     Version -7.0.22     MD5 -7a36085016c18c1a70b932c8d5c2fbad  
  • RPM Package (64 bit)    Version -7.0-26     MD5 -e831ad7736ce6150b37a120b9c067a48 

در حال تکمیل اطلاعات

در حال تکمیل اطلاعات

در حال تکمیل اطلاعات