نسخه سازمانی Microsoft SBS

eScan مناسب برای شرکت‌های کوچک و متوسط همراه با امنیت ابری، به صورت اختصاصی راه حل امنیتی جامعی برای برآوردن نیازهای سازمانی Microsoft SBS ، یک راه‌کار جامع ضد ویروس، ضد هرزنامه و حفظ امنیت محتوا است که در برابر ویروس‌ها، نرم‌افزارهای جاسوسی، ابزارهای تبلیغاتی مزاحم، کلیدنگارها، روت‌کیت‌ها، بات‌نت‌ها، هک‌کردن، هرزنامه، فیشینگ، محتوای ممنوعه و آسیب‌پذیری‌های روز صفرم، امنیت جامعی را ارائه می‌دهد. eScan حفاظت کامل از سیستم‌های کامپیوتری و شبکه‌ها را با استفاده از فن‌آوری‌های قدرتمند بومی خود مانند فناوری لایه MicroWorld Winsock (MWL)، فناوری الگوی یادگیری غیرنفوذی (NILP) و الگوریتم‌های اکتشافی ضد ویروس پیچیده تضمین می‌کند.

  تضمین تداوم کسب و کار
از شیوع نرم‌افزارهای مخرب، سرقت اطلاعات، سرقت هویت، کاهش بهره‌وری و تخطی‌های امنیتی، جلوگیری می‌کند.

  حفاظت چند لایه پیشرفته
در برابر نرم‌افزارهای مخرب، هک کردن، فیشینگ، هرزنامه و آسیب‌پذیری‌های روز صفرم، امنیت جامعی را برای سرورها و کلاینت‌ها فراهم می‌کند.

  هزینه‌های IT را کاهش می‌دهد
با استفاده از سرویس‌های اعتبارسنجی فایل، یکپارچگی ADS و پشتیبانی از VMware ،SYSLOG ،SNMP ،NAC و NAP، هزینه‌های مدیریت امنیت را کاهش می‌دهد.

  رابط وب امن جدید
رابط وب امن جدید از فناوری SSL برای رمزگذاری تمام ارتباطات میان سرور و کاربران استفاده می‌کند و به طور موثری از قرار گرفتن شخص در مرکز حملات جلوگیری می‌کند. با وجود کنسول مدیریتی مبتنی بر وب جدید eScan (EMC)، هم اکنون مدیران شبکه می‌توانند بر شبکه نظارت کنند و انواع اقدامات امنیتی، مانند به روزرسانی‌های نرم‌افزارهای مخرب و هرزنامه‌ها، مجوزها، نصب و ارتقاء سفارشی eScan، فعال یا غیرفعال‌سازی ماژول‌های Scan، نصب یا حذف دیگر نرم‌افزارهای آنتی‌ویروس را در شبکه، انجام و سیاست‌های امنیتی یکپارچه‌ای در سراسر شبکه اجرا کنند، لازم به ذکر است که برای انجام همه این اقدامات از یک مرورگر استفاده می‌کنند.

  داشبورد خلاصه‌شده برای مدیریت امنیت بهتر
یک داشبورد خلاصه‌شده، وضعیت کلاینت‌های مدیریت‌شده را بصورت فرمت‌های گرافیکی مانند وضعیت استقرار، وضعیت حفاظت و آمارهای حمایتی یه مدیر ارائه می‌دهد.

  امنیت نقطه پایانی از طریق مدیریت دستگاه (USBها و CD/DVD ROMها)
مدیران می‌توانند برای دسترسی به دستگاه‌های قابل حمل مانند CD-ROM و دستگاه‌های USB، اصولی برای کلاینت‌ها تعریف کنند. همچنین با وجود کنترل برنامه‌ها، مدیران قادر خواهند بود، برنامه‌هایی که نمی‌توانند در کلاینت‌ها، استفاده شوند را تعیین کنند.

  جلوگیری از شیوع در شبکه، ارائه هشدارها و گزارشات بصورت بلادرنگ
eScan به طور خودکار مانع از گسترش آلودگی نرم‌افزارهای مخرب در شبکه‌ها می‌شود، و در مورد این شیوع‌ها در شبکه هشدارهایی به مدیر ارسال می‌کند. همچنین می‌تواند به صورت هم‌زمان هشدارهای بلادرنگی در مورد برنامه‌ها، دستگاه‌های USB / فلش و اطلاعات مرورشده سایت در کلاینت‌ها را نشان دهد. مدیران می‌توانند گزارشات جامع در مورد تمام کلاینت‌ها را مشاهده کنند و همچنین می‌توانند گزارشات را به صورت فرمت‌های XLS، PDF، و CSV برای تجزیه و تحلیل دقیق‌تر آن‌ها تبدیل کنند.

  مدیریت هاتفیکس Hotfix Management
هم اکنون مدیران می‌توانند Hotfix های بحرانی منتشر شده توسط eScan و مایکروسافت را مدیریت کنند و از بروز شدن تمام کلاینت‌ها با آخرین وصله‌های امنیتی، اطمینان حاصل کنند.

  فایروال پیشرفته هم در سرور و هم در کلاینت‌ها
فایروال دوطرفه با مجموعه‌ای از قوانین از پیش‌تعریف‌شده در کلاینت‌ها، با توجه به سیاست‌های تعریف شده برای کلاینت، تمامی ترافیک‌های ورودی و خروجی را ثبت و بر آن‌ها نظارت می‌کند.

  مسدودکردن فایل‌ها و حفاظت از پوشه‌ها به صورت پیشرفته
هم اکنون مدیران می‌توانند از ایجاد انواع خاصی از فایل‌ها جلوگیری کنند و دربرابر تغییر پوشه‌ها توسط نرم‌افزارهای مخرب از آن‌ها محافظت کنند.

  اسکنر جدید مبتنی بر تقاضای هوشمند و سریع
اسکنر مبتنی بر تقاضای جدید با تکنولوژی لیست سفید، بر روی کلاینت‌ها، اسکن‌های سریع‌تری انجام می‌دهد و از نظر پردازشی بر روی منابع سیستم بسیار سبک می‌باشد. زمانی که لپ تاپ/نوت بوک از باتری استفاده می‌کند، حالت شارژ کم باتری به طور خودکار تشخیص داده شده و شروع پردازش‌های شدید منابع مانند اسکن برنامه‌ریزی‌شده را محدود کرده و در نتیجه موجب کاسته‌نشدن میزان شارژ باتری می‌شود.

در حال تکمیل اطلاعات

در حال تکمیل اطلاعات

در حال تکمیل اطلاعات