نسخه سازمانی 360، پشتیبانی از MDM و شبکه های ترکیبی

360 eScan شرکت‌های بزرگ یک آنتی‌ویروس جامع و یک راه‌کار امنیت اطلاعات است که به شما این اجازه را می‌دهد که مخاطرات را مدیریت کنید و از اطلاعات زیرساختی و حیاتی خود حفاظت کنید. علاوه بر این، ماژول جدید کنسول مدیریت eScan (EMC) شامل یک رابط وب امن است که مدیریت امنیت پویا روی سرورها، نقاط پایانی و دستگاه‌های تلفن همراه را در شبکه شرکت‌های بزرگ تسهیل می‌کند. این یک ترکیب عالی از فن‌آوری‌های پیشرفته و مربوط به آینده است که حفاظتی را برای سیستم‌عامل‌های ویندوز، مکینتاش، لینوکس و دستگاه‌های اندرویدی و نقاط پایانی در شبکه شرکت فراهم کرده است.

   تضمین تداوم کسب و کار

   جلوگیری از شیوع تروجان‌ها، سرقت اطلاعات، از دست‌دادن بهره وری و نقض امنیت

   کاهش هزینه‌های مدیریتی
کاهش هزینه‌های مدیریت امنیت از طریق خدمات اعتبار فایل، مدیریت دارایی، فعالیت‌های چاپ، ادغام ADS و پشتیبانی از نرم‌افزار VMware ،SYSLOG ،SNMP ،NAC و NAP

   اسکن به موقع ویروس‌ها در درگاه پست الکترونیک
تمام ایمیل‌ها به موقع در برابر ویروس‌ها، کرم‌ها، تروجان‌ها و محتواهای مخرب پنهان شده پویش می‌شوند، بنابراین از تهدیدات برخط قبل از این که از طریق ایمیل وارد شبکه شوند جلوگیری می‌کند.

   دستگاه‌های نظارت متصل به شبکه
eScan به دستگاه‌های نظارت که به سیستم متصل هستند کمک می‌کند. با استفاده از قابلیت حفاظت از رمز عبور، دستگاه‌های غیرمجاز را می‌توان به راحتی مسدود کرد.

   مدیریت پشتیبان‌گیری برای دستگاه‌های تلفن همراه
مدیر می‌تواند از پیام‌ها و تماس‌های دستگاه‌های تحت مدیریتش پشتیبان بگیرد یا آن‌ها را بازیابی کند.

   اسکن کارآمد و تجزیه و تحلیل همه ایمیل‌های ورودی و خروجی
eScan  تمام ایمیل‌ها را برای شناسایی ویروس‌ها، کرم‌ها، تروجان‌ها، جاسوس‌افزارها، ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و محتواهای مخرب پنهان با استفاده از موتور دوگانه قدرتمند و اکتشافی آنتی ویروس خود اسکن می‌کند.

   رابط امنیتی جدید وب
رابط امنیتی جدید وب eScan با استفاده از تکنولوژی SSL برای رمزگذاری تمام ارتباطات است. داشبورد خلاصه شده‌ای اسکن وضعیت کاربران تحت کنترل را در فرمت‌های گرافیکی از قبیل وضعیت استقرار، وضعیت امنیتی و گزارشات امنیتی برای مدیر فراهم می‌کند.

   مدیریت دارایی
ماژول مدیریت دارایی eScan کل پیکربندی سخت‌افزاری و لیستی از نرم‌افزارهای نصب‌شده و یا حذف‌شده روی کامپیوتر کاربران ارائه می‌دهد. این قابلیت به مدیر کمک می‌کند تا تمام سخت‌افزارها و همچنین نرم‌افزارهای نصب‌شده روی تمام نقاط پایانی متصل به اینترنت را رهگیری کند.

   مدیریت مبتنی بر وظیفه
مدیریت مبتنی بر وظیفه از طریق کنسول مدیریت eScan مدیر را قادر می‌سازد تا مسئولیت‌های پیکربندی و نظارت در سازمان را در میان چند مدیر به اشتراک بگذارد. با استفاده از این ویژگی نقش‌های از پیش تعریف‌شده را می‌توان به مدیران با حقوق، مجوزها و گروه‌های خودشان اختصاص داد.

   مدیریت دستگاه تلفن همراه
ویژگی مدیریت دستگاه تلفن همراه eScan به مدیر این اجازه را می‌دهد که گروه‌های مختلف برای مکان‌های مختلف ایجاد کند، دستگاه جدید اضافه کند، دستگاه‌ها را از یک گروه به گروه دیگر منتقل کند، قوانین و سیاست‌هایی برای آنتی‌ویروس‌، فیلتر تنظیمات تماس و SMS ها، حفاظت وب، ضد سرقت، رمز عبور و سیاست‌های مربوط به دستگاه‌ها را تعریف کند. همچنین به مدیر این اجازه را می‌دهد که کارهای جدید، شروع کار، گروه کاری، تعریف تنظیمات کاری و برنامه کاری در یک بازه زمانی مشخص ایجاد کند.

   به روز رسانی برخط
با کمک این ویژگی ای اسکن اتفاقات مربوط به ای اسکن و وضعیت امنیتی از تمام نقاط پایانی گرفته و ضبط/گزارش می شود و می توان آن ها را به موقع نظارت کرد. هم چنین اتفاقات را می توان برای بازیابی اطلاعات دقیق مورد نیاز با نگاهی نزدیک در سطح امنیتی در تمام نقاط پایانی مدیریت شده به موقع فیلتر کرد.

   پیشگیری از مشکلات شبکه، هشدارها و گزارشات آنلاین
ای اسکن از گسترش نرم افزارهای مخرب آلوده بر روی شبکه جلوگیری می کند و هشداری مبنی بر شیوع مشکل در شبکه برای مدیر ارسال می کند و همچنین می تواند به طور همزمان هشدارهای آنلاین در ارتباط با برنامه ها، USB ها، فلش ها و سایت های مرورگر اطلاعات را در نقاط پایانی نمایش دهد. همچنین اجازه ایجاد نمونه گزارش های سفارشی را برای فعالیت های ماژول ای اسکن در نقطه پایانی مدیریت شده را می دهد.

   عملیات پرینت
ای اسکن شامل ماژول عملیات پرینت است که پرینت ها بوسیله کامپیوتر های مدیریت شده به طور مداوم نظارت و ثبت می شود، این قابلیت گزارشی با تمام جزئیات از فرمت های PDF ، Excel یا HTML از تمام پرینت های انجام شده بوسیله نقاط پایانی مدیریت شده از طریق هر نوع پرینتر متصل به نقطه پایانی محلی و یا تحت شبکه می دهد.

   رمز عبور یک بار مصرف
با استفاده از گزینه رمز عبور یک بار مصرف مدیر می تواند هر یک از ماژول های ای اسکن را روی ویندوز نقاط پایانی برای مدت مورد نظر فعال یا غیر فعال کند. این ویژگی کمک می کند تا امتیازاتی برای کاربران خاص بدون برهم زدن سیاست های امنیتی موجود در شبکه در نظر گرفته شود.

   کنترل دستگاه
این ویژگی به نظارت بر دستگاه های USB متصل به نقاط پایانی با سیستم عامل های ویندوز یا مک در شبکه کمک می کند. در نقاط پایانی مدیران می توانند اجازه دسترسی به دستگاه های USB و یا مسدودکردن آن ها را بدهند. با استفاده از رمزعبور می توان دسترسی غیرمجاز به دستگاه های USB را مسدود کرد و در نتیجه از نشت اطلاعات جلوگیری کرد.

   هشدار سرقت اطلاعات
هرگاه هرگونه اطلاعاتی که روی هارد دیسک سیستم سرویس گیرندگان وجود دارد روی USB کپی شود این نرم افزار قادر خواهد بود هشداری را برای مدیر شبکه ارسال نماید.

   کنترل برنامه های کاربردی
این ویژگی به شما این اجازه را می دهد که لیست سفید را مسدود کنید . همچنین زمانی را برای اجرا و یا مسدودکردن برنامه های کاربردی در نقاط پایانی ویندوز تعریف کنید. این فقط به دسترسی به برنامه های کاربردی در لیست سفید کمک می کند، در حالی که تمام برنامه های کاربردی دیگر شخص ثالث مسدود شده است. در پیش فرض اندروید، تمام برنامه های دانلود شده مسدود شده و با وارد کردن پسورد وارد لیست سفید می‌شوند.

   ضد هرزنامه پیشرفته
eScan محتوای ایمیل های ورودی و خروجی را چک می کند و تمام ایمیل ها را به موقع در برابر ویروس ها، کرم ها، تروجان ها و محتواهای مخرب پنهان با استفاده از موتور اکتشافی دو آنتی ویروس قدرتمند اسکن می کند. بنابراین از تهدیدات آنلاین قبل از ورود به شبکه از طریق ایمیل جلوگیری می کند.

   فایروال دو طرفه پیشرفته
فایروال دو طرفه با قوانین از پیش تعریف شده به شما کمک خواهد کرد تا محدودیت هایی را برای ترافیک های ورودی و خروجی و هک کردن قرار دهید. این ویژگی تسهیلاتی را برای تعریف تنظیمات فایروال و همچنین تعریف محدوده IP، برنامه های کاربردی مجاز، آدرس MACمورد اعتماد و آدرس های IP محلی ایجاد کنید.

   کنترل حریم خصوصی
کنترل حریم خصوصی این امکان را به شما می دهد تا پاک کردن خودکار حافظه نهان، اکتیو ایکس، کوکی ها، پلاگین ها، و تاریخچه را زمان بندی کنید همچنین کمک می کند تا فایل ها و پوشه ها بدون ترس از بازیابی آن ها از طریق استفاده از برنامه های شخص ثالث به طور دائم پاک شوند، در نتیجه از سوء استفاده از داده ها جلوگیری می کند.

   حفاظت وب پیشرفته
ای اسکن با استفاده از ویژگی حفاظت وب پیشرفته به مدیران این امکان را می دهد که لیستی تعریف کنند که در آن سایت-های مسدود شده و یا در لیست سفید قرار گرفته را روی نقاط پایانی متصل به شبکه که ای اسکن روی آن ها نصب شده، مشخص می کند و همچنین برای نقاط پایانی با سیستم عامل ویندوز ای اسکن محدودیت دسترسی بر اساس زمان را نیز فراهم کرده است.

   اسکن مبتنی برتقاضا
این ویژگی اسکن سریع تر سیستم نقاط پایانی را تسهیل می کند و بر روی منابع سیستم بسیار سبک است. این مورد تضمین می‌کند که حتی در زمانی که ای اسکن، اسکن درخواستی فایل ها / پوشه هایی را که شما به آن ها دسترسی دارید یا روی سیستم-تان کپی می کنید را انجام می دهد، کامپیوتر شما کند نخواهد شد. شما را قادر می سازد که فایل ها / پوشه ها ی مختلف و یا فرایندهای در حال اجرا روی نقاط پایانی را انتخاب کرده و برای شناسایی ویروس آن ها را اسکن کنید.

   مشاور حفظ حریم شخصی کاربران
ای اسکن شامل مشاور حفظ حریم شخصی کاربران است که لیست کاملی از برنامه های دارای مجوز دستگاه را در یک فرمت طبقه‌بندی شده برای شما فراهم می کند. این کمک می کند تا سطح امنیت تمام برنامه های نصب شده را داشته باشید.

   ضد سرقت
ای اسکن از طریق GPS به شما در مسدود کردن، پاک کردن داده ها، دیدن SIM و محل کمک می کند. با ویژگی ضد سرقت، ای‌اسکن این اطمینان را به شما می دهد که حفاظت کاملی از اندروید شما در مقابل هرگونه دسترسی غیرمجاز در صورتی که دستگاه شما گم شود و یا به سرقت رود به عمل می آورد.

   اسکن برنامه ریزی شده
ای اسکن به شما گزینه ای برای اسکن برنامه ریزی شده ارائه می دهد که بدون ایجاد وقفه در محیط کار فعلی شما، بصورت یکپارچه در پس زمینه اجرا خواهد شد. این قابلیت اسکن برنامه ریزی شده را برای فایل ها / پوشه های انتخاب شده و یا کل سیستم در دوره های زمانی برنامه ریزی شده انجام می دهد، در نتیجه بهترین محافظت در برابر تهدیدات امنیتی را به شما ارائه می دهد.

   فیلتر تماس ها و پیامک ها
ای اسکن فیلتر تماس ها و پیامک ها را بر اساس پارامترهای تنظیم شده از طریق لیست سفید و سیاه خود تسهیل کرده است. کاربر می تواند تماس ها و پیامک ها را از یک شماره خاص بر اساس عبارت / واژه / کلمه کلیدی خاص مسدود کند.

 

 

در حال تکمیل اطلاعات

در حال تکمیل اطلاعات