نسخه جامع eScan Total Security Suite

مناسب برای مصارف خانگی وادارات کوچک می‌باشد و برای فراهم‌نمودن حفاظتی وسیع در برابر تهدیدات اینترنتی که بر عملکرد کامپیوتر تاثیر گذاشته و اطلاعات آن را آلوده می‌کنند، طراحی شده است. یک راه‌حل اینترنتی قابل اعتماد است که از کامپیوتر در برابر انواع محتواهای قبیح و حملات سایبری (از قبیل ویروس‌ها، نرم‌افزارهای جاسوسی، ابزارهای تبلیغاتی مزاحم، کی‌لاگرها، روت‌کیت‌ها، بات‌نت‌ها، هکرها، اسپم و فیشنگ) حفاظتی آنی فراهم می‌کند.

 ویژگی‌ها
در برابر آخرین تهدیدات ناشناخته کامپیوتر شما را ایمن نگه می‌دارد. eScan همراه با آخرین فناوری ابری، بدون نیاز به انتظار برای آپدیت‌های روزانه و امضای ویروس سنتی، تهدیدات ناشناخته و جدید را شناسایی و مسدود می‌کند. در هنگام استفاده از اینترنت، انجام معاملات، خرید آنلاین، و یا حتی استفاده از شبکه‌های اجتماعی، یک محیط رایانش ایمن برای خانواده شما فراهم می‌دارد.

 تمامی ترافیک‌های ورودی از اینترنت و خروجی به اینترنت را اسکن می‌کند
تکنولوژي MicroWorld Winsock Layer، یک فناوری انقلابی در این محصول است که روی لایه Winsock سیستم‌عامل قرار می‌گیرد و همه ترافیک‌های ورودی و خروجی اینترنت را اسکن کرده و هر محتوای نقض‌کننده امنیتی را بررسی می‌کند. اگر بسته اطلاعاتی پاک باشد آن را عبور داده و در غیر این‌صورت قبل از رسیدن بسته به لایه کاربرد آن را حذف می‌کند.

 از هویت اشخاص حفاظت می‌کند
eScan بطورموثری از اطلاعات حساس شخصی مانند شماره کارت اعتباری، شماره‌های تلفن همراه و یا کلمه عبور در خدمات آنلاین محافظت می‌کند. و پس از تشخیص هر گونه تلاش برای ارسال این اطلاعات حفاظت شده به اینترنت، می‌تواند به طور خودکار انتقال را مسدود کرده، بنابراین از افتادن در طعمه کلاهبرداران فیشینگ از شما محافظت کند.

 تسهیلات بک‌آپ‌گیری و بازگردانی بصورت خودکار
این نسخه به شما امکان می‌دهد یک بک‌آپ از تمام فایل های سیستم که اغلب استفاده می‌شوند تهیه کرده و آن‌ها را به صورت رمزگذاری شده ذخیره کنید.

نظارت و کنترل بر فعالیت‌های آنلاین کودکانتان
این نسخه یک قابلیت کنترل والدین ارائه می‌دهد که به والدین کمک می‌کند از کودکانشان محافظت کرده و دسترسی کودکان به برنامه‌های اینترنتی، بازی‌ها و وب‌سایت‌های غیراخلاقی را کنترل کنند. این قابلیت به شما اجازه می‌دهد دانلود فایل‌ها را کنترل کنید و انتقال اطلاعات خصوصی مانند شماره تلفن و شماره کارت اعتباری را محدود کنید.

 شبکه امنیتی eScan (تکنولوژی ابر - شناسایی تهدیدات جدید و ناشناخته)
آخرین تکنولوژی eScan، تکنولوژی ابری است که اطلاعات میلیون‌ها کاربرeScan در سراسر جهان را در زمانی که آنلاین هستند، جمع‌آوری می‌کند. این قابلیت، دنیای دیجیتال شما را درمقابل تهدیدات جدید و ناشناخته امن نگه می‌دارد. این ویژگی بدون انتظار برای آپدیت‌های روزانه و یا امضای ویروس سنتی، به سرعت به آخرین تهدیدات ویروسی پاسخ می‌دهد.

حفاظت از هویت شخص (جدید)
از اینکه قربانی سرقت هویت شوید از شما محافظت کرده و از اطلاعات حساس شخصی مانند شماره کارت اعتباری، شماره‌های تلفن همراه و یا کلمه‌های عبور بطور موثری محافظت می‌کند. قابلیت حفاظت از هویت، تنها از اطلاعاتی که شما تعریف کرده‌اید محافظت می‌کند.

 حفاظت از وب eScan
با استفاده از این قابلیت، تجربه یک زندگی دیجیتال خوب ساده تر بدست می‌‌آید. با استفاده از تجارب میلیون‌ها کاربر در سراسر جهان به شما کمک می‌کند، وب سایت‌هایی را که می‌توانید در آن‌ها به گشت و گذار امن و خرید بپردازید را شناسایی کنید.

 تمیزکننده رجیستری
در حال حاضر شما به راحتی می‌توانید از شر آیتم‌های زائد رجیستری ویندوز که بطور خاص برای سیستم‌عامل مایکروسافت طراحی شده خلاص شوید، که وظیفه اصلی آن اینست که موارد اضافی رجیستری ویندوز را پیدا کرده و آن‌ها را پاک کند. از این رو حتی یک کاربر تازه کار به راحتی می‌تواند رجیستری ویندوز را مدیریت کند.

اسکنر نقاط آسیب پذیر
نقاط ضعف موجود در شبکه و برنامه‌های شما را شناسایی میکند، به دنبال اشتباهات می‌گردد، سیستم را برای جلوگیری از بروز این اشتباهات تست می‌کند و گزارش تهیه می‌کند. این گزارش می‌تواند برای تعمیر سیستم استفاده شود. همچنین قابلیت فوق نقاط آسیب‌پذیری نرم‌افزارهای نصب شده بر روی کامپیوتر شما را بررسی می‌کند.

یکپارچه ساز دیسک
این قابلیت زمان صرف شده برای خواندن/نوشتن فایل‌ها و راه‌اندازی سیستم را کاهش می‌دهد از این رو عملکرد سیستم شما را بهبود می‌بخشد.

کنترل ویروس پیشرفته (حفاظت فعال هوشمند)
در برابر نرم‌افزارهای مخرب ناشناخته که بطور مداوم توسط نویسندگان نرم‌افزارهای مخرب منتشر می‌شوند محافظت ایجاد می‌کند. الگوریتم‌های بسیار پیچیده ابتکاری، برنامه‌هایی را که به شیوه‌ای مشکوک رفتار می‌کنند، شناسایی کرده و در مورد آن‌ها به کاربر هشدار می‌دهد. از دسترسی به فایل‌ها بصورت locally یا از طریق شبکه جلوگیری می‌کند.

 حذف ایمن
فایل‌ها و فولدرها را بدون ترس از این‌که از طریق برنامه‌های Third-Party بازیابی شوند، برای همیشه پاک می‌کند، درنتیجه از سواستفاده از اطلاعات شخصی جلوگیری می‌کند.

واکسیناسیون USB
زمانی که کاربر بر روی نوارابزار Vaccination کلیک می‌کند، eScan فایل autorun.inf خود را ایجاد می‌کند و زمانی که یک دستگاه USB در سیستم قرار می‌گیرد، ساختن یک فایل Autorun.inf دیگر توسط ویروس را محدود می‌کند. بنابراین هرگز نگران نباشید که USB ها سیستم تان را آلوده کنند.

حفاظت آنی
همراه با ویژگی حفاظت آنی، eScan نرم‌افزارهای مخرب را حتی قبل از اینکه به کامپیوتر شما برسند، شناسایی می‌کند. اتصال محتوای مخرب و فایل‌های آلوده به سیستم شما را محدوده کرده، در نتیجه از صدمه‌زدن نرم‌افزارهای مخرب به کامپیوتر شما جلوگیری می‌کند.

 اسکن مبتنی بر تقاضای سریعتر
اسکنر درخواستی همراه با تکنولوژی لیست سفید eScan، فایل‌ها، پوشه‌ها، حافظه، رجیستری، سرویس‌ها و همه دستگاه‌های ذخیره‌سازی را اسکن می‌کند. همراه با سرویس‌های امنیت ابری شبکه اجرا می‌شود تا حفاظت دربرابر تهدیدات ناشناخته را به حداکثر برساند و حتی در زمانی که eScan اسکن سیستم را انجام می‌دهد، عملکرد بی وفقه را متعهد می‌شود.

 امنیت موثر در نقطه پایانی
دریافت کارایی عملیاتی برجسته، از سرقت اطلاعات و آلودگی‌های ویروسی از طریق USB و دستگاه‌های ذخیره‌سازی قابل حمل مبتنی بر Firewire جلوگیری می‌کند. این دستگاه ها شامل فلش درایوها/درایوهای قلمی، کارت SD، دستگاه‌های تصویربرداری، وب‌کم و هارددیسک‌های قابل حمل می‌باشند.

کنترل والدین پیشرفته
کودکان و نوجوانان بسیار آسیب‌پذیر هستند و به همین دلیل یکی از اهداف اصلی مجرمان اینترنتی می‌باشند. این قابلیت eScan به شما این امکان را می‌دهد که بر فعالیت‌های آنلاین کودکانتان کنترل کامل داشته باشید و بطور موثری محتوای نامناسب را مسدود کنید، و از حفاظت جامع تمام اعضای خانواده خود در برابر مجرمان اینترنتی اطمینان حاصل کنید.

 فایروال دوطرفه پیشرفته
ورود فایل‌های مخرب به کامپیوتر شما را محدود می‌کند، فعالیت‌های ورودی و خروجی شبکه بر روی کامپیوتر شما را محدود کرده و از آن در برابر انواع حملات شبکه‌ای محافظت می‌کند.

 حالت نجات eScan
شما را قادر می‌سازد که در هنگام راه‌اندازی سیستم بدون استفاده از Optical Media ها در یک محیط امن بوت شوید. از محیط Windows-Based پاک استفاده میکند که در اسکن سیستم به شما کمک می‌کند و امکان تعمیر تغییرات رجیستری ایجاد شده توسط ویروس و Rootkit را می‌دهد.

حفاظت از حالت Safe Mode از طریق کلمه عبور
در برابر کاربران غیرمجازی که تلاش می‌کنند کامپیوتر را در حالت Safe Mode وارد عمل کنند، از کامپیوتر شما محافظت می‌کند. این ویژگی به مدیر کمک می‌کند که برای محافظت از کامپیوتر در بوت شدن Safe Mode پسورد تعریف کند، به طوری که بوت شدن به حالت ایمن کاربران غیر مجاز بدون وارد کردن یک رمز عبور معتبر امکان پذیر نیست.

 محافظت از فایل‌ها و فولدرها
از فایل‌ها و پوشه‌های شما در برابر نرم‌افزارهای مخرب محافظت می‌کند و با قابلیت محافظت از فایل‌ها و فولدرها، از خراب شدن آن‌ها جلوگیری می‌کند. با این ویژگی شما می‌توانید حفاظت کاملی از فایل‌ها و پوشه‌ها در برابر حملات مبتنی بر شبکه مانند Virut، Sality و دیگر آلوده‌کننده‌های فایل، فراهم کنید.

 پشتیبان‌گیری و بازیابی خودکار موثر
به شما امکان می‌دهد که از تمام فایل‌های سیستم که اغلب استفاده می‌کنید یک نسخه پشتیبان تهیه کنید و آن‌ها را بصورت رمزنگاری‌شده ذخیره کنید. زمانی که در هر یک از فایل‌های سیستم الودگی پیدا می‌کند، بصورت خودکار فایل‌های پاک را بازیابی می‌کند.

 

در حال تکمیل اطلاعات

در حال تکمیل اطلاعات

در حال تکمیل اطلاعات