نسخه اندرویدی تبلت

امروزه تبلت‌ها محبوبیت زیادی در بین کاربران دارند و تقریبا جای کامپیوترها را در میان مردم پر کرده‌اند. بنابراین در برابر می‌توانند در برابر تهدیدات امنیتی و اینترنتی آسیب‌پذیر باشند ای اسکن تبلت سکیوریتی برای اندروید طراحی شده برای تبلت‌های مبتنی بر اندروید که دستگاه شما را در برابر بدافزارها، تروجان‌ها، جاسوس‌افزارها و دیگر تهدیدات امنیتی در امان نگاه می‌دارد.

  اسکن موثر در کمترین زمان ممکن
نرم‌افزار امنیتی برای تبلت ای اسکن امکان حفاظت دستگاه کاربر را در برابر بدافزارها ،تروجان‌ها و دیگر تهدیدات امنیتی سایبری را دارد. این کار به طور خودکار توسط خود نرم‌افزار انجام می‌شود به طوری که پس از نصب و یا دانلود هر برنامه روی هر دستگاه اسکن را بر روی فایل انجام می‌دهد تا از آلوده‌شدن سیستم به طور ناخواسته جلوگیری نماید.

  امنیت در وب مبتنی بر کنترل توسط والدین
نرم‌افزار امنیتی eScan برای تبلت دارای ویژگی حفاظت پیشرفته می‌باشد که یک لایه اضافی امنیتی برای تبلت شما به حساب می‌آید که ما به آن امنیت در وب مبتنی بر کنترل توسط والدین می‌گوییم. این طبقه‌بندی و ویژگی منحصر به فرد eScan این قابلیت را دارد که وب‌سایت‌هایی که کاربر تبلت از آن‌ها به وسیله جستجوگر بازدید می‌کنند را کنترل کند. به علاوه eScan این قابلیت را دارد که با استفاده از جستجوگر خود سایت‌های آلوده به فیشینگ و اسپم را بلوکه کند و در نتیجه امنیتی بی نظیر را برای تبلت شما در برابر تهدیدات امنیتی فراهم می‌کند.

  کنترل برنامه‌های موثر
نرم‌افزار امنیتی eScan برای تبلت قابلیت کنترل دسترسی‌های غیر مجاز به برنامه‌های کاربردی را دارا می‌باشد.این کار به این صورت انجام می‌شود که تمام برنامه‌های دانلود شده توسط تبلت مسدود می‌شود و فقط با وارد کردن رمز عبوری که توسط کاربر تعریف شده باشد قابلیت دسترسی به آن‌ها امکان‌پذیر می‌باشد.

  اسکن زمان‌بندی‌شده
نرم افزار امنیتی ای اسکن برای تبلت بوسیله اسکن برنامه ریزی شده میتواند بهترین حفاظت را دربرابر تهدیدات امنیتی برای دستگاه شما فراهم کند

  رابط گرافیکی جالب و کاربرپسند
نرم‌افزار امنیتی eScan برای تبلت شیک، به روز و کاربرپسند می‌باشد و تمامی کاربران چه تازه‌کار و چه حرفه‌ای می‌توانند از این نرم‌افزار به راحتی استفاده کنند. این نرم‌افزار حجم و فضای کمی را در دستگاه شما اشغال می‌کند از این رو در سرعت دستگاه شما تاثیری نمی‌گذارد و شما با کاهش سرعت در تبلت خود مواجه نمی‌شوند.

  پشتیبانی فنی و رایگان 7*24
شما می‌توانید به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته از پشتیبانی eScan به صورت چت، ایمیل و تماس تلفنی استفاده کنید.

 

 

 

 

در حال تکمیل اطلاعات

در حال تکمیل اطلاعات

در حال تکمیل اطلاعات