نسخه سازمانی و شبکه‌های ترکیبی

نسخه جدید سازمانی eScan (با قابلیت پشتیبانی از شبکه ترکیبی) با ارائه حفاظت چند لایه در برابر تهدیدات پیچیده، توانایی‌های امنیت سایبری را تقویت می‌کند و بدون آن که رشد کسب و کار را محدود کند، اطلاعات حیاتی کسب و کار را به طور موثر ایمن نگاه می‌دارد. همچنین نسخه جدید سازمانی eScan (با قابلیت پشتیبانی از شبکه ترکیبی) شامل میل اسکن می‌باشد که پیشرفته‌ترین راهکار ضدویروس و ضد اسپم جهان برای سرورهای ایمیل می‌باشد. میل اسکن دربرابر ویروس‌ها، کرم‌ها، تروجان‌ها و بسیاری از دیگر نرم‌افزارهای مخرب که با فناوری‌های نوظهور و فعال تولید شده‌اند، سازمان‌ها را ایمن نگاه می‌دارد.

  تضمین تداوم کسب و کار

  از شیوع تروجان، سرقت داده ها، از دست دادن بهره وری و تخطی‌های امنیتی جلوگیری می‌کند.
 
  در درگاه پست الکترونیک، اسکن ویروس را بصورت آنی ارائه می دهد
برای شناسایی ویروس‌ها، کرم‌ها، تروجان‌ها و محتواهای مخرب پنهان‌شده، تمام ایمیل‌ها بصورت آنی اسکن می‌شوند. بنابراین تهدیدات آنلاین قبل از آن که از طریق ایمیل به شبکه وارد شوند، دفع می‌شوند.

  حفاظت پیشرفته چند لایه در سرور و نقاط انتهایی
در برابر نرم‌افزارهای مخرب، هک کردن، فیشینگ و اسپم حفاظت کمتر از یک روز را برای سرور و کلاینت‌ها فراهم می‌کند.

  هزینه‌های IT را کاهش می‌دهد
هزینه‌های مدیریت امنیت را از طریق خدمات اعتبارسنجی فایل، مدیریت دارایی، فعالیت‌های چاپ، یک‌پارچه‌سازی ADS و پشتیبانی از VMware ،SYSLOG ،SNMP ،NAC و NAP کاهش می‌دهد.

  دستگاه‌های موجود در شبکه تجاری را مانیتور می‌کند
eScan به نظارت بر دستگاه‌های متصل به سیستم کمک می‌کند. با استفاده از قابلیت حفاظت از طریق رمز عبور، می‌توان به راحتی دستگاه‌های غیرمجاز را مسدود کرد.

  رابط وب امن و جدید با داشبورد خلاصه‌شده
رابط وب امن و جدید از فناوری SSL برای رمزگذاری تمام ارتباطات استفاده می‌کند. داشبورد خلاصه شده eScan وضعیت مشتریان مدیریت‌شده مانند وضعیت استقرار، وضعیت حفاظت، و همچنین آمارهای حفاظت را برای مدیران در فرمت گرافیکی فراهم می‌کند.

  مدیریت مبتنی بروظیفه
مدیریت مبتنی بروظیفه از طریق کنسول مدیریتی eScan، مدیر را قادر می‌سازد که تنظیمات و مسئولیت‌های نظارتی سازمان را در میان چند مدیر به اشتراک بگذارد. با استفاده از این ویژگی، می‌توان به مدیران نقش‌های از پیش تعریف‌شده اختصاص داد که هر یک مجموعه‌ای از حقوق، اختیارات و گروه‌های خود را دارا می‌باشند.

  مدیریت دارایی
ماژول مدیریت دارایی eScan تمام تنظیمات سخت‌افزاری و لیستی از نرم‌افزارهای نصب / حذف شده بر روی کامپیوتر سرویس‌گیرنده را ارائه می‌دهد. این ویژگی در پیگیری تمامی سخت‌افزارها و منابع نرم‌افزاری نصب / حذف شده بر روی کامپیوترهای سرویس‌گیرنده متصل به شبکه به مدیران کمک می‌کند.

  به روزرسانی برخط
به کمک به روزرسان برخط سرویس‌گیرنده در eScan، رخدادهای مربوط به eScan و وضعیت امنیتی تمام نقاط پایانی ثبت و ضبط می‌شوند و می‌توانند به صورت آنی نظارت شوند. همچنین، می‌توان برای بازیابی اطلاعات دقیق مورد نیاز وقایع را فیلتر کرد تا سطح امنیتی حاکم بر نقاط پایانی را به صورت بی‌درنگ مشاهده کرد.

  پیشگیری از مشکلات شبکه، هشدارها و گزارشات آنلاین
eScan از گسترش آلودگی نرم‌افزارهای مخرب در شبکه جلوگیری می‌کند و در مورد شیوع آلودگی در شبکه گزارشاتی به مدیر ارسال می‌کند. می‌تواند وقایع جاری در مورد برنامه‌ها، دستگاه فلش/USB و اطلاعات کنکاشی در نقاط پایانی را بلافاصله نشان دهد. همچنین ایجاد الگوهای گزارش سفارشی برای فعالیت ماژول eScan در نقاط انتهایی مدیریت شده را ممکن می‌سازد.

  فعالیت چاپ
eScan شامل ماژول فعالیت‌های چاپی می‌باشد که به طور کارآمد وظایف چاپی انجام‌شده توسط تمام نقاط انتهایی را ثبت و بر آن‌ها نظارت می‌کند. همچنین از تمام کارهای چاپی که توسط نقاط پایانی مدیریت‌شده و از طریق هر یک پرینترهای متصل به هر یک از نقاط انتهایی محلی یا شبکه انجام‌شده، گزارش مفصلی در فرمت PDF، اکسل یا HTML ارائه می‌دهد.

  رمز عبور یک بار مصرف
با استفاده از گزینه رمز عبور یک بار مصرف، مدیر می‌تواند هر ماژول eScan در هر نقطه پایانی ویندوزی را برای مدت زمان مورد نظر فعال یا غیرفعال کند. این ویژگی برای واگذاری امتیازاتی به کاربران خاص بدون نقض سیاست‌های امنیتی مستقر در شبکه کمک می‌کند.
توجه: ویژگی‌های فعالیت چاپی و رمز عبور یک بار مصرف تنها برای نقاط پایانی با سیستم‌عامل ویندوز معتبر می‌باشند.

  امنیت پیشرفته در نقطه پایانی
- کنترل دستگاه: در نظارت بر دستگاه‌های USB که به نقطه انتهایی با سیستم‌عامل ویندوز یا مک در شبکه متصل هستند، کمک می‌کند. در نقاط انتهایی ویندوزی مدیران می‌توانند دسترسی به دستگاه‌های USB را ممکن یا مسدود کنند. دسترسی غیرمجاز به دستگاه‌های USB را می‌توان با استفاده از حفاظت از طریق رمز عبور مسدود کرد در نتیجه از پراکندگی اطلاعات جلوگیری کرد.
- هشدار درباره سرقت اطلاعات: زمانی که هر اطلاعاتی از هارد دیسک سیستم کلاینت (که فقط خواندنی نیست) بر روی یک USB کپی می‌شود، هشدارهایی به مدیریت کنسول وب ارسال می‌کند.
- کنترل برنامه: شما را قادر می‌سازد که برنامه‌ها را مسدود کنید/ لیست سفید ایجاد کنید و برای اجازه دادن یا مسدود کردن اجرای برنامه‌ها بر روی نقاط پایانی ویندوزی محدودیت‌های زمانی تعریف کنید. کمک می‌کند که تنها به برنامه‌های موجود در لیست سفید دسترسی باشید، در حالی که تمام برنامه‌های شخص ثالث دیگر مسدود شده‌اند. درسیستم‌عامل اندروید به طور پیش‌فرض، تمام برنامه‌های دانلود شده مسدود‌شده و فقط با وارد کردن رمز عبور در لیست سفید قرار می‌گیرند.

  فایروال دوطرفه پیشرفته
فایروال دوطرفه پیشرفته با مجموعه قوانین از پیش تعریف‌شده، در قراردادن محدودیت برای ترافیک‌های ورودی و خروجی و هک‌کردن به شما کمک خواهد کرد. تسهیلاتی برای تعریف تنظیمات فایروال و همچنین تعریف رنج IP، برنامه‌های مجاز، آدرس MAC معتبر و آدرس‌های IP محلی ارائه می‌دهد.

  آنتی‌اسپم پیشرفته
eScan محتوای ایمیل‌های ورودی و خروجی را بررسی می‌کند و برای شناسایی ویروس‌ها، کرم‌ها، تروجان‌ها و محتوای مخرب پنهان با استفاده از موتورهای آنتی‌ویروس دوگانه قدرتمند و اکتشافی، تمام ایمیل‌ها را بصورت آنی اسکن می‌کند. بنابراین، تهدیدات آنلاین قبل از این که از طریق ایمیل وارد شبکه شوند، دفع می‌شوند.

  کنترل حریم خصوصی
کنترل حریم شخصی به شما اجازه می‌دهد که برای پاک کردن خودکار Cache ،ActiveX، کوکی‌ها، پلاگین‌ها و تاریخچه برنامه زمان‌بندی ایجاد کنید. همچنین کمک می‌کند تا به طور دائم فایل‌ها و پوشه‌ها را حذف کنید بدون ترس از بازیابی آن‌ها از طریق استفاده از برنامه‌های شخص ثالث، در نتیجه از سوء استفاده از داده‌ها جلوگیری می‌کند.

  محافظت در وب به صورت پیشرفته
eScan یک ویژگی محافظت وب پیشرفته را ارائه می‌دهد که به مدیران امکان می‌دهد که هر کجا eScan نصب است، لیستی از سایت‌های مسدودشده یا لیست سفید در نقاط پایانی متصل به شبکه تعیین کنند. همچنین eScan در نقاط پایانی ویندوزی، تسهیلاتی برای تعیین محدودیت دسترسی زمانی ارائه می‌دهد.

  کنسول مدیریتی مبتنی بر وب
کنسول مدیریتی میل اسکن از طریق یک مرورگر قابل دسترسی است. عملیات میل اسکن را می‌توان از یک محل مرکزی با استفاده از ابزار مدیریت وب که مدیریت از راه دور برنامه‌ها را ممکن می‌کند، مدیریت کرد.

  آنتی‌اسپم و آنتی‌فیشینگ پیشرفته
میل اسکن برای سرورهای ایمیل از ترکیبی از فناوری‌ها مانند ایجاد لیست سیاه به صورت آنی، چک‌کردن SURBL، تأیید رکورد سامانه نام دامنه MX / A (DNS)، الگوهای یادگیری نفوذناپذیر و بسیاری از دیگر تکنولوژی‌ها برای مسدود کردن ورود ایمیل‌های هرزنامه‌ها و فیشینگ به شبکه شرکت‌ها استفاده می‌کند.

  اسکن ویروس به صورت آنی در درگاه پست الکترونیک
میل اسکن برای شناسایی ویروس‌ها، کرم‌ها، و محتوای مخرب پنهان از موتورهای آنتی‌ویروس دو محوره اکتشافی و قدرتمند استفاده کرده و تمام ایمیل‌ها را بصورت آنی اسکن می‌کند.

  مسدود‌کردن اسپم تصویرها
اسپم تصویرهایی که شما از طریق ایمیل دریافت می‌کنید، می‌توانند سیستم شما را آلوده کنند. میل اسکن از تکنولوژی‌های ساخت داخل برای فیلتر اسپم تصویرها استفاده می‌کند.

  اسکن آنی محتوا
برای شناسایی کلمات غیراخلاقی و محتوای مربوط به بزرگسالان، تمامی پیام‌های ورودی و خروجی بصورت آنی اسکن می‌شوند، که این مورد به برقراری سیاست‌های امنیتی کمک می‌کند.

  الگوی یادگیری نفوذناپذیر
با وجود تکنولوژی انقلابی پیشرفته NILP، میل اسکن امنیت دقیقی ارائه می‌دهد. بر پایه اصول هوش مصنوعی کار می‌کند تا مکانیزم تطبیقی در کنترل اسپم و فیشینگ ایجاد کند.

http://update1.mwti.net/download/escan/escan14/cwn4k3ek.exe

در حال تکمیل اطلاعات

در حال تکمیل اطلاعات

در حال تکمیل اطلاعات