تقدیر وزیر ارتباطات از انتشار کتاب " حفظ حریم خصوصی خانواده ها در فضای مجازی "نوشته شده توسط پیشگامان کی پاد

تقدیر وزیر ارتباطات از انتشار کتاب " حفظ حریم خصوصی خانواده ها در فضای مجازی "نوشته شده توسط پیشگامان کی پاد

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از زحمات و تلاش شرکت پیشگامان کی‌پاد در تدوین و انتشار کتاب " حفظ حریم خصوصی خانواده‌ها در فضای مجازی " تقدیر کرد.
به گزارش روابط عمومی گروه تعاونی پیشگامان، در نامه‌ی عضو هیئت عامل سازمان فناوری اطلاعات ایران خطاب به مدیرعامل شرکت پیشگامان کی‌پاد آمده است: " بازگشت به نامه شماره 762/96/ص مورخ 8/12/96 خطاب به وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از زحمات و تلاش آن شرکت برای تدوین و انتشار کتاب "حفظ حریم خصوصی خانواده‌ها در فضای مجازی" و تشریح مشکلات و چالش‌های موجود در این زمینه تقدیر و تشکر به عمل می‌آید. امید است با نشر و توزیع مستندات کاربردی شاهد رشد و شکوفایی سواد رسانه‌ای و اطلاعاتی خانواده‌های ایرانی باشیم. این سازمان نیز برای همراهی و همکاری با آن مجموعه اعلام آمادگی می‌کند."

درباره‌ی کتاب: در این کتاب، مشکلات و چالش‌های موجود در ارتباط با حریم خصوصی در فضای مجازی و به‌ویژه این موضوع که چگونه اطلاعات شخصی و محرمانه‌ی خود را در فضای مجازی از دسترس افراد غیرمجاز محافظت نماییم، بیان و پس از آن، راهکارهای موجود جهت حفظ حریم خصوصی در فضای مجازی، ارائه شده است. مخاطب این کتاب، عموم افراد جامعه، به‌ویژه، خانواده‌ها می‌باشند.